Kontakt

Firma Wątarski Sp.z o.o. jako autoryzowany dealer marki Skoda działa na włocławskim rynku od ponad 30 lat. Rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku pod nazwą Anmot P.H.U. Sp.z o.o., i od samego początku związana była z marką ŠKODA. W 2008 r. firma przyjęła obecną nazwę – WĄTARSKI Sp. z o.o. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małej rodzinnej firmy w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 70 osób.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze oraz samochody używane Das WeltAuto.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu samochodów nowych i używanych, pomagamy także w wyborze odpowiedniej formy finansowania. Zapewniamy obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane.

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze. Posiadamy centrum napraw blacharsko-lakierniczych w którym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. Świadczymy również usługi całodobowej pomocy drogowej oraz wynajem samochodów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejszą sprawą. Dlatego od zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Kontakt

Recepcja / Dział Ubezpieczeń

Elżbieta Łozowska

Doradca ds. Ubezpieczeń

Dział Handlowy

Tomasz Krawczyk

Kierownik Działu Handlowego

Janusz Tutak

Specjalista ds. sprzedaży

Tomasz Wąsik

Specjalista ds. sprzedaży

Marta Kwiatkowska

Specjalista ds. sprzedaży

Dział Serwisu

Dział Flota

Tomasz Krawczyk

Kierownik Działu Handlowego

Dział Części Zamiennych

Kamil Kowalski

Przedstawiciel Handlowy NORA

Dział Blacharsko - Lakierniczy

Dawid Popowicz

Doradca Serwisu ds. Napraw Powypadkowych

Waldemar Balcerowski

Doradca Serwisu ds. Napraw Powypadkowych

Wojciech Wojciechowski

Kierownik Działu Napraw Powypadkowych

Stacja Kontroli Pojazdów

Recepcja