Bezkontaktowy Punkt Serwisowy

BEZKONTAKTOWY PUNKT SERWISOWY WĄTARSKI WŁOCŁAWEK

Bezkontaktowy punkt serwisowy to miejsce, w którym możecie bezkontaktowo i bezpiecznie zostawić swój samochód wymagający usługi serwisowej. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo przygotowaliśmy osobną strefę samoobsługowego przyjęcia na serwis.

Na czym polega obsługa w BEZKONTAKTOWYM PUNKCIE SERWISOWYM ?

1. Ustalenie terminu wizyty serwisowej. - skontaktuj się z naszym doradcą , ustal zakres usług, i zaznacz że chcesz skorzystać z usługi bezkontaktowego przyjęcia samochodu

2. Przekazanie pojazdu do serwisu. - po przyjeździe do serwisu poinformuj doradcę, że jesteś na miejscu i oczekujesz na odbiór samochodu - ustal z doradcą w którym miejscu na terenie dealera pozostawisz samochód, - pozostaw kluczyki w woreczku foliowym strunowym wraz z wypełnionym formularzem. Całość umieść w koszulce foliowej. Materiały dostępne w punkcie obsługi bezkontaktowej .Konieczny jest twój gest potwierdzający, że samochód jest gotowy do odbioru oraz Doradcy Serwisowego, że jest gotowy go odebrać.

3. Przyjęcie samochodu z oględzinami bez obecności Klienta. - gotowe zlecenie z ustalonym zakresem, ewentualnymi rozszerzeniami, uwagami do stanu pojazdu prześlemy Ci elektronicznie (z potwierdzeniem dostarczenia i odczytania wiadomości). - potwierdź zwrotnie zakres prac oraz uwagi i kosztorys .

4. Zwrot samochodu po zakończonym serwisie. - poinformujemy Cię o zakończeniu usługi i przygotowaniu samochodu do odbioru. - prześlemy Ci proformę, którą należy opłacić i odesłać zwrotnie potwierdzenie dokonania przelewu. - poinformujemy Cię o terminie odbioru samochodu, który Doradca Serwisowy odstawi w ustalone miejsce. Kluczyki oraz kopia zlecenia , który wymaga Twojego podpisu znajdować się będą w recepcji bezkontaktowego punktu serwisowego. W recepcji znajduje się zdezynfekowany długopis, oraz środek do dezynfekcji rąk z których prosimy skorzystać.

Jesteś zainteresowany usługą?

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. 54 230 60 86/97

E mail: daniel.ziolkowski@skoda.watarski.pl